Наградени

 I. „Искри от бъдника“ II – IV клас
 
Поезия
 
I място – Илиян Георгиев от II ОУ „П. Р. Славейков“ – Стара Загора за стихотворението „Коледа“
II място – Ралица Спасова от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към ОДК „Св. Иван Рилски“ – гр. Казанлък за стихотворението „Сурвачка за Рождество“
III място – Максим Ченгалов от II ОУ „Паисий Хилендарски“– гр. Раднево за стихотворението „Любим Декември“
III място – Дария Стоянова от VI ОУ „Свети Никола“ – гр. Стара Загора за стихотворението „Коледна мечта“, член на „Литературен клуб“ към ЦПРЛ
Поощрителна награда: Жени Бонева от II ОУ „П. Р. Славейков“ – гр. Стара Загора за стихотворението „Зимна приказка“
 
Проза
 
I място – София Кючукова от СУ „Иван Вазов“– гр. Стара Загора за приказката „Искри от бъдника“
II място – Христина Бахова от СУ „Васил Левски“ – гр. Стара Загора за разказа „Искри от бъдника“
III място – Данаил Желязков от V ОУ „Митьо Станев“ – гр. Стара Загора за разказа „Искри от бъдника“
III място – Палмира Проданова от V ОУ „Митьо Станев“ – гр. Стара Загора за разказа „Искри от бъдника“
 
II. „Заскрежени липи“ V – VII клас
 
Поезия
 
I място – Мая Желева от II ОУ „П. Р. Славейков“ – гр. Стара Загора за стихотворението „Зими игри“
II място – Поля Лалева  от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък за стихотворението „Коледа“
III място – Рая Енева от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък за стихотворението – „Коледен звън
Поощрителна награда: Милла Рачева от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък – „Изненада за госпожата“
 
Проза
 
I място – Вероника Евлогиева от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък за разказа „Ново Начало“
II място – Нана Демирева – от ОУ „Самара“ – Стара Загора за разказа „Заскрежени липи“
III място – Рая Енева от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък за разказа „В коледната нощ“
III място – Соня Демирева от ОУ „Самара“ – Стара Загора за приказката „Фертисимо и чудодейните липи“
Поощрителна награда: Дарин Андреев от ПМГ „Гео Милев“ за разказа „По Коледа стават чудеса“
Поощрителна награда: Нурсели Кемал от ОУ „Самара“ – Стара Загора за приказката „Киара в света на заскрежените липи“
 
III. „Перо от лед“ VIII – XII клас
 
Поезия
 
I място – Кирил Димов от литературен клуб „Светлини сред сенките“ към Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“– гр. Казанлък за стихотворението „Коледна звезда“
II място – Александър Александров от СУ „Козма Тричков“ – гр. Враца „Коледно вълшебство“
III място – Валентина Сербезова от СУ „Максим Горки“ – гр. Стара Загора за стихотворението  „Коледни желания“, член на „Литературен клуб“ към ЦПРЛ
 
Проза
 
I място – Ива Георгиева от СУ „Максим Горки“ – гр. Стара Загора за разказа „Коледно желание и перото от лед“, член на „Литературен клуб“ към ЦПРЛ
II място – Боряна Пенева от СУ „Максим Горки“ – гр. Стара Загора  за разказа „Перо от лед“
III място – Иван Танев от ПМГ „Гео Милев“ – гр. Стара Загора за разказа „Магията на зимата“, член на „Литературен клуб“ към ЦПРЛ

bg_BGБългарски
bg_BGБългарски